• Geliştirici Adform
  • Ücret 150.00 TL / Aylık
  • Website site.adform.com
  • Versiyon 1.0.0
Adform DCO Entegrasyonu
Adform, modern pazarlama için oluşturulmuş tek küresel, bağımsız ve tam entegre reklam platformudur. Benzersiz kurumsal teknolojisi - Adform Flow - tüm kampanya yaşam döngüsünün sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlamak için üstün kullanıcı deneyiminden ve ölçeklenebilir, modüler ve açık bir mimariden yararlanır. Müşterilere, kampanyalarındaki tüm verilerin sahipliği de dahil olmak üzere, reklamcılık operasyonlarında gelişmiş kontrol ve şeffaflık sağlar. 2002 yılından bu yana, Adform insan / makine işbirliğini geliştirmek ve artırılmış zeka sunmak için teknoloji geliştirdi ve böylece dünya çapında 25'ten fazla ülkede müşterileri için iş sonuçlarını güçlendirdi.
1. Sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana T-Soft sitenizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.


2. T-Soft E-Ticaret sitenizin Uygulama Marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan pencerede 'Yükle' butonuna tıklayınız ve satın alma adımlarını tamamlayınız.


3.Daha sonra açılacak olan pencerede ki alanları kendinize göre kişiselleştiriniz.4.PM Id bilginizi ve Ürün Bilgisini girerek uygulamayı Yükleyebilirsiniz. PM Id bilginizi ‘adform’ hesabınızdan alabilirsiniz.


5.Uygulamayı yükledikten sonra uygulamayla alakalı bilgileri ‘adform’ tarafından alabilirsiniz.
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar