• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret 100.00 TL
Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik, gerçek dünyayı tamamen simüle edilmiş bir dünyayla değiştiren sanal gerçekliğin aksine, insanların gerçeklik algısını geliştirmek için tasarlanmıştır.

Müşteri memnuniyeti, marka bilinirliği, satış süreci verimliliği gibi konularda yenilikçi çözümler ve geliştirmeler yapabilmek adına artırılmış gerçeklik teknolojilerini entegre ederek, alışveriş deneyimlerini daha sezgisel, arkadaş canlısı ve tatmin edici hale getirmektedirler.

Müşterileriniz için  daha iyi bir ürün deneyimi oluşturun:  Artırılmış Gerçeklik teknolojisi sayesinde müşterileriniz ürünü satın almadan önce kendi yaşantılarında ürünlerinizin ön izlemesini deneyimleme imkanına sahiptir.

Standart ürün resimlerini” geçmişte bırakın : Müşteri beklentilerinin dijital öncelikli deneyimlere doğru yöneldiği bu zamanda standart ürün resimlerinin yerine AR teknolojisi ile satışlarınızı artırın.

Satışları En Üst Düzeye Çıkarın: Müşterileriniz bu sürükleyici teknoloji sayesinde satın alma olasılığını artırarak iade oranlarını azaltmaktadır.

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar