ChannelSight Entegrasyonu
Markaların çevrimiçi ve çevrimdışı satışlarını artırmalarını sağlıyoruz. Teknolojimiz, müşterilerin anında satın alma işlemlerini tamamlamak için doğrudan onaylanmış bir iş ortağı perakendecisine atlamasına yardımcı olmak için marka içeriğiyle bütünleşir. Tüm dijital kanallardaki satışları yönlendiren şeyleri göstermek için dikkat çekici verilere erişmenizi sağlarız. ChannelSight, müşterilere hızlı, hatasız bir satın alma yolculuğu yaparken, harekete geçirici pazarlama istihbaratını da sunmaktadır.
1.Sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana T-Soft sitenizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.


2. T-Soft E-Ticaret sitenizin Uygulama Marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan pencerede 'Yükle' butonuna tıklayınız ve satın alma adımlarını tamamlayınız.


3.Daha sonra açılacak olan pencerede ki alanları kendinize göre kişiselleştiriniz.4.Kişisel bilgileri doldurduktan ve ödemeyi gerçekleştirdikten sonra uygulama marketimden ChannelSight uygulamasını açarak KVKK sözleşmesini ve Açık Rıza Onayını okudum, kabul ediyorum sözleşmesini onayladıktan sonra uygulamayı yükleyebilirsiniz.


5.Uygulamayı yükledikten sonra uygulamayla alakalı bilgileri ‘ChannelSight’tarafından alabilirsiniz.
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar