• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret 500.00 TL
  • Website Tıklayınız
  • Versiyon 1.0.0
Commerce Connector

Bugün ve gelecekte, çoğu sektördeki markalar cirolarının çoğunu hem çevrimiçi hem de mağaza içi perakende ortakları aracılığıyla elde edecek. Markaların, dünya çapındaki tüketicileri satın alabilecekleri perakendecilere kolayca ve uygun şekilde yönlendirerek satışları artırmasına yardımcı oluyoruz. Markaların ve tüketicilerin birbirleriyle iletişim kurduğu dijital temas noktası ne olursa olsun.Son yıllarda Commerce Connector platformuna katılan binlerce çevrimiçi mağaza ve perakende mağazasıyla doğrudan arayüz oluşturuyoruz. Bu, belirli bir ürünün tam olarak nerede bulunduğunu bilmemizi sağlayarak tüketicilerin ürünü kolayca ve hızlı bir şekilde satın almasını sağlar.Başarımızın temel taşı: Kesin ve güncel veriler, anında kullanılabilirlik ve yüksek performanslı bir platform.Müşterilerimiz ve ortaklarımızla ve ayrıca Commerce Connector'da dahili olarak işbirliği içinde, birçok yenilikçi yeni uygulama ve çözüm, ürün kullanılabilirliği hakkındaki bilgilerden ortaya çıkar. Uygulamalardan dijital POS terminallerine ve yeni dijital reklam biçimlerine kadar çeşitlilik gösterirler. Ve bunun sadece başlangıç ​​olduğuna eminiz.Düz hiyerarşilere ve gerçek bir ekip ruhuna sahip uluslararası ekibimiz, şirketimizin omurgasını oluşturur. Çalışanlarımızın deneyimi, bilgisi ve bağlılığı Commerce Connector'ın ilerlemesine büyük katkı sağlıyor. Her şeye odaklanan net odağımız: müşterilerimizin başarısı.


1. Sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana T-Soft sitenizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.


2.T-Soft E-Ticaret sitenizin Uygulama Marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan pencerede 'Yükle' butonuna tıklayınız ve satın alma adımlarını tamamlayınız.


3.Daha sonra açılacak olan pencerede ki alanları kendinize göre kişiselleştiriniz.4.Kişisel bilgileri doldurduktan ve ödemeyi gerçekleştirdikten sonra uygulama marketimden Commerce Connector uygulamasını açarak:
- SHOP ID (*) alanını doldurmanız gerekmektedir. (SHOP ID bilginizi Commerce Connector tarafından alabilirsiniz.)
- KVKK sözleşmesini ve Açık Rıza Onayını okudum, kabul ediyorum sözleşmesini onayladıktan sonra uygulamayı yükleyebilirsiniz.


5. Uygulamayı yükledikten sonra uygulamayla alakalı bilgileri ‘Commerce Connector’ tarafından alabilirsiniz.
 
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar