• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret 2085.25 TL / Aylık + KDV
  • Website www.elastic.co
  • Versiyon 1.0.0
Elasticsearch
Bu entegrasyonu sağlayabilmeniz için Sunucu kiralaması gerekmektedir.

Elastik Yığının Kalbi

Elasticsearch, giderek artan sayıda kullanım durumunu çözebilen, dağıtılmış, RESTful bir arama ve analiz motorudur. Elastik Yığının kalbi olarak, verilerinizi merkezi olarak depolar, böylece beklenenleri ve beklenmedik olanı keşfedebilirsiniz.


Meraklı ol. Her Türlü Veri Sorularınızı Gönderin.

Elasticsearch, yapılandırılmış, yapılandırılmamış, coğrafi, metrik gibi birçok arama türünü gerçekleştirmenizi ve birleştirmenizi sağlar. Tek bir soru ile basit başlayın ve sizi nereye götüreceğini görün.


Geri Dönün ve Daha Büyük Resmi Anlayın.

Sorgunuzla eşleşen en iyi 10 belgeyi bulmak bir şeydir. Ama bir milyar log çizgisini nasıl anlıyorsunuz? Elasticsearch toplamaları, verilerinizdeki eğilimleri ve modelleri keşfetmek için uzaklaştırmanıza olanak tanır.


Elasticsearch Hızlı. Gerçekten, Gerçekten Hızlı.

Anında cevap aldığınızda, verilerinizle olan ilişkiniz değişir. Yinelemeyi ve daha fazla zemini koruyabilirsin.


Bu hızlı olmak kolay değildir. Tam metin sorgulama için sonlu durum dönüştürücüleri, sayısal ve coğrafi verileri depolamak için BKD ağaçları ve analitik için bir sütun deposuyla ters indeksler uyguladık.


Ve her şey dizine eklendiğinden, endeks kıskançlıktan hiç ayrılmadınız. Tüm verilerinizi inanılmaz derecede müthiş hızlarda kullanabilir ve bunlara erişebilirsiniz.


Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar