• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
  • Website www.euromsg.com
  • Versiyon 1.0.0
Euromessage Email SMS Push FacebookMarketing
Euromessage E-posta, SMS, Push, Web Push, Facebook Marketing

Kişiselleştirilmiş e-posta, SMS, web push, mobil push kampanyalarınızı ve facebook reklamlarınızı tek platformdan yönetin

Euromessage ile ölçeklenebilir ve entegre bir platform üzerinden email, sms, push, web push, facebook ads kanallarındaki kampanyalarınızı KVKK gereksinimlerine uygun olarak yönetebilir, müşteri verilerinizi güvenli ve erişilebilir bir altyapı üzerinde barındırabilir, gelişmiş segmentasyon kabiliyetleri ile tüm kanallardaki müşteri verilerinizi birleştirerek müşteri segmentlerinizi yaratabilir ve tüm kanallarda hedefleyebilirsiniz.

euromessage Auto-Pilot ile Kişiye Özel Pazarlama Otomasyonu Programları Yaratın
Euromessage pazarlama otomasyonu çözümleri, müşterilerinizin değerini ve kalıcılığını artırmakla birlikte zamandan ve güçten tasarruf etmenizi sağlar. Tüm pazarlama kanallarınızda kısa sürede doğru hedeflenmiş kampanyalar oluşturmak ve başlatmak için gereken gücü ve esnekliği sunar.

1:1 kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi en doğru zamanda doğru kişiye doğru mesajı doğru kanaldan iletmenizi gerektirir. euromessage otomasyon ve kişiselleştirme çözümleri, müşteri yolculuğunun en uygun noktasında, en güncel ilgili içeriklerle kişiselleştirilmiş e-posta, sms veya mobil push mesajları göndermenizi sağlar.

T-soft & Euromessage entegrasyonu
T-soft mağazanızda bulunan müşteri veritabanınızı bu uygulama ile euromessage müşteri veritabanınız ile kolayca entegre ederek, euromessage platformu üzerinden kampanyalarınızı gönderirken her zaman en güncel müşteri veritabanınızı kolayca hedefleyebilirsiniz. T-soft platformu tarafından tetiklenen e-posta mesajlarınızın da bu entegrasyon ile Euromessage platformu üzerinden gönderilmesini sağlayarak yüksek erişilebilirlik ve gelişmiş entegre raporlama avantajlarından faydalanabilirsiz.

Euromessage hakkında
1999 yılında Türkiye'nin ilk eposta pazarlama platformunu pazara sunan euromessage, dijital pazarlamacıların ve e-ticaret yöneticilerinin değişen ihtiyaçlarını desteklemek için ürün ve çözümlerini sürekli genişleterek Türkiye'nin en çok tercih edilen çok kanallı kampanya yönetim platformu haline gelmiştir.

Ürünlerimiz
• Veri Yönetimi
• Segmentasyon
• Kampanya Yönetimi – E-posta, SMS, Push, Web Push, Facebook Ads,
• Gelişmiş Raporlama
• Pazarlama Otomasyonu
• A/B Test
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar