• Geliştirici Musa KURTGÖZ
  • Ücret Ücretsiz
Facebook Messenger
Messenger Platformunun Müşteri Sohbet Eklentisini

Ziyaretçilerinizin işletmenizle doğrudan internet sitenizde Messenger üzerinden sohbet etmesine olanak tanır. Sohbeti; fiyat veya ürünler hakkındaki soruları yanıtlamak, randevu vermek ve müşterilerin alışveriş yapmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Eklentinin özelliklerinden bazıları şöyledir:
  • Sohbet geçmişi: İnternet sitesindeki eklenti, kişiyle işletmeniz arasındaki sohbetin geçmişini yükler. Messenger'da, uygulamada veya müşteri sohbet eklentisinde işletmenizle yakın zamanda gerçekleştirilen etkileşimler görüntülenir.

  • İnternet sitenizdeki Messenger özellikleri:Müşteriler istedikleri zaman Messenger'da sahip olduklarıyla aynı kişiselleştirilmiş zengin medya deneyimiyle işletmenizle etkileşimde bulunabilir. İnternet sitenizdeki sohbet penceresinde Messenger Platformu'nun özellikleri kullanılabilir.

  • Konuşmaları sürdürme: İnsanlar, internet sayfanızdan çıktıktan sonra bile konuşmalarınızı sürdürebilirsiniz. Konuşmaya devam etmek için insanların bilgilerini almanıza gerek yoktur. Messenger'daki konuşmayı kolayca sürdürebilirsiniz.


1. Sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana T-Soft sitenizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.


2. T-Soft E-Ticaret sitenizin Uygulama Marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan pencerede 'Yükle' butonuna tıklayınız ve satın alma adımlarını tamamlayınız.


3. Daha sonra açılacak olan pencerede ki alana facebook sayfa id'nizi ve karşılama metnini yazıp KVKK sözleşmesini ve Açık Rıza Onayını kabul ettikten sonra yükleme işlemini gerçekleştiriniz.4.Facebook id'nizi bulmak için facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra solda bulunan sayfalar bölümüne tıklayınız .


5. Açılan sayfada business suite alanına tıklayınız.

6. Gelen kutusu sayfasını açınız.

7. Sohbet eklentisi alanına tıkladıktan sonra ayarla butonuna basınız.

8. Açılan pop-uptaki 3. Adımdaki kodu kopyaladıktan sonra boş bir alana yapıştırınız. Kodun içindeki page id’sini kurulum ekranındaki facebook sayfa id alanına girip kurulumunuzu tamamlayınız.

 
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar