Görseli Büyütmek için üzerine tıklayın
FİBABANKA AlışGidiş Entegrasyonu
Alışgidiş Nedir? Bugüne kadar Fibabanka’nın Alışveriş Kredileri için sunmuş olduğu hizmetler, artık Alışgidiş çatısı altında toplanarak tüketicilere daha zengin bir alışveriş deneyimi yaşatılması hedefleniyor.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

Beklenen Alışgidiş Entegrasyonu tamamlandı!

Alışgidiş Nedir?

Bugüne kadar Fibabanka’nın Alışveriş Kredileri için sunmuş olduğu hizmetler, artık Alışgidiş çatısı altında toplanarak tüketicilere daha zengin bir alışveriş deneyimi yaşatılması hedefleniyor.

Alışgidiş, tüketiciler için kartsız, çok taksitli, bol limitli akıllı alışveriş dönemini başlatan yeni ve zengin bir deneyimdir.

Alışgidiş ile tüketiciler kredi kartına ihtiyaç duymadan, kart limitlerini doldurmadan, 36 aya varan taksit seçenekleriyle, kendilerine tahsis edilen özel limitlerle almak istedikleri her şeyi kolayca alabilme imkânına kavuşuyor.

Müşterilerinize karta gerek olmadan, bol taksit ve ekstra limitle Alışgidiş deneyimi sunarak her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

 

Alışgidiş’in Fayda ve Avantajları

  • Kart limitini doldurmak veya nakit parasına dokunmak istemeyen müşterilerinize ulaşım imkânı

Alışgidiş ile kart limitlerinden ve birikimlerinden bağımsız, alternatif bir ödeme seçeneği sunarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

·      Bol limitlerle hızlı satış yapma fırsatı

Alışgidiş ile müşterileriniz bankaya gitmeden bir SMS ile Alışgidiş limitini öğrenerek hızlı şekilde satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Böylelikle siz de hızlı bir şekilde satış yapabilir, ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz

  • Güvenli satış

Tahsilat riski olmadan güvenli bir şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

  • 36 aya varan taksit imkânı

Alışgidiş ile müşterileriniz hayal ettikleri ne varsa hemen alıp sonra 36 aya varan vadelerle ödeme imkânına sahip olur. Geniş vade seçenekleriyle ödeme yapabilen müşterilerinizin alım gücü arttıkça siz de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

  • Müşterilerinize kampanyalı satış yapmanın yolu

Alışgidiş ile sıfır ya da düşük faiz oranlarıyla alışkanlık yapacak kampanyalar oluşturarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

T-Soft e-ticaret yazılımı kullanıyor ve müşterilerinize alternatif bir ödeme yöntemi sunmak istiyorsanız “Hemen Başvur” butonu üzerinden ön başvurunuzu iletebilirsiniz. Entegrasyonumuz tamamlandığında sizinle iletişim kurularak sorularınız cevaplanacaktır.

Hemen Başvur

 

Fibabanka Hakkında

Türkiye finans sektörüne Fiba Grubu bünyesinde 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka "Anlarız hızla, çözeriz hızla" yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dijital dönüşüm yolculuğunda geleceğin teknolojilerine şimdiden yatırım yaparak yenilikçi ürün ve hizmetleri hayata geçiren; mutlu çalışan ve mutlu müşteriler yaratmak hedefleriyle çalışmalarını sürdüren Fibabanka, sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.


Tanıtım video linki

https://www.youtube.com/watch?v=ymmgIX9p1jI


Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciSuper Admin
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme0
Versiyon
Bizimle İletişime Geç arrow down
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar