• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
  • Website www.finteza.com/tr
  • Versiyon 1.0.0
Finteza Trafik Analizi
Artık temel ölçümlerden memnun değil misiniz? Standart raporlardan daha fazlasına erişin. Satışları artırmak ve/veya maliyetleri azaltmak isteyenler için özel bir çözüm.


Trafik Kalitesi
Finteza'da uygulanan en dikkat çekici özelliklerden biri çok aşamalı trafik kalitesi ölçümüdür.

Gelişmiş botnet analizi, karmaşık kullanıcı davranışı analizi, hassas takip etme teknolojisi ve benzersiz muhasebe algoritmaları, Finteza'nın düşük kaliteli trafiği algılamasını sağlar.

Sistem, sitenizi kimin ziyaret ettiğini, trafik kaynağınızın verimli olup olmadığını ve dönüşümün nasıl optimize edilebileceğini rapor edebilir. Mevcut bu ayrıntılar ile reklam bütçelerinde %82'ye kadar tasarruf edebilirsiniz.


Satış Hunileri
Sayfalar, kaynaklar, UTM etiketleri, anahtar kelimeler veya hatta farklı reklam bannerları gibi istenen herhangi bir bölüm için ayrıntılı huniler oluşturun. Satış hunileri, pazarlamacılar ve analistler için elzem bir işlevselliktir.

Çok seviyeli dönüşüm hunileri, ilk ziyaretten hedeflenen eyleme kadar satış sürecinin her aşamasında bireylerin davranışsal analizini sağlar. Bu, neden kullanıcı kaybediyor olabileceğinizi ve reklam bütçenizi neden yetersiz bir şekilde kullandığınızı öğrenmenin en etkili yoludur.

Pazarlama raporları kullanıyor musunuz? Size kolaylık olması adına, servis verileri tek bir tıklamayla oluşturulabilecek bir huni biçiminde görselleştirir. Tüm verileri indirebilir ve yöneticinize veya müşterinize sunabilirsiniz.


Kitle analizi
Sistem gizliliği ihlal etmeden kitlenizin genelleştirilmiş bir betimlemesini sunar. Finteza, kullanıcı cihazı türüne ve modeline, sağlayıcıya, IP'ye, tarayıcıya, coğrafi konuma ve dile göre dönüşüm verilerini ayırır.

Kitle örnekleri, birleştirilebilen filtreler olarak kullanılabilir. Gelişmiş filtreleme işlevi ile kolayca çok düzeyli raporlar oluşturabilirsiniz.


Sayfa Analizi
Sitenizdeki tüm sayfalar verimli değildir: bazıları para kazanmanıza yardımcı olur, bazıları ise kazandırmaz.

Finteza her sayfayı analiz eder, sayfa olayları için bir huni oluşturur ve dönüşüm oranını hesaplar. Performans görselleştirmesinden; trafik kayıplarını, hemen çıkma oranlarını ve oturum süresini görüntüleyebilir, ayrıca kapsamlı bir analiz için ilgili verileri birleştirebilirsiniz.


Kaynaklar
Dönüşümü optimize etmek ve/veya yatırım getirisini artırmak ister misiniz? Ortaklarınızın performansını kontrol etmek zor mu?

Finteza, tüm trafik ilgi çekim kanalları için ayrıntılı analizler sağlayabilir. Örneğin, Google Ads, Facebook ve ortaklardaki istatistikleri dönüşüm oranları açısından karşılaştırabilir ve verimsiz kaynakları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece reklam bütçenizde %82'ye kadar tasarruf edebilirsiniz.
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar