Görseli Büyütmek için üzerine tıklayın
Google AMP
AMP, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar'ı (Accelerated Mobile Pages) ifade eder. AMP özellikle mobil cihazlarda hafif ve hızlı bir şekilde yüklenebilen web sayfaları oluşturmanın iyi bir yöntemidir.
10,000.00
Uygulama Hakkında
AMP nedir?
AMP, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar'ı (Accelerated Mobile Pages) ifade eder.
AMP özellikle mobil cihazlarda hafif ve hızlı bir şekilde yüklenebilen web sayfaları oluşturmanın iyi bir yöntemidir.
Accelerated Mobile Pages (AMP) hakkında
Açılış sayfanızın hızı, bir müşterinin dönüşüm gerçekleştirmesinde veya kaybedilmesinde belirleyici rol oynayabilir. Çoğu mobil site ziyaretçisi, yüklenmesi 3 saniyeden uzun süren sayfaları terk ediyor. Rakiplerinizi geride bırakmak için açılış sayfası deneyiminizi AMP ile optimize edin.
Avantajlar
Daha hızlı açılış sayfaları genellikle daha fazla dönüşüm sağlar ve AMP çabuk yüklenen sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Hız ile daha pürüzsüz yüklemeyi bir araya getiren AMP açılış sayfaları, kullanıcılara çoğu zaman daha iyi açılış sayfası deneyimleri sunar. Açılış sayfası deneyimi, Kalite Puanınız ve Reklam Sıralamanız için önemli bir faktördür.
İşleyiş şekli
Hız için tasarlanmış olan AMP çabuk yüklenir. Tarayıcıların AMP HTML'leri yorumlaması daha kolaydır (ve dolayısıyla daha hızlıdır), çünkü bunlar daha verimli çalışır ve geliştiricilerin yavaş sayfa yüklemelerine yol açan yaygın kodlama sorunlarından kaçınmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Daha da iyisi, AMP sayfaları doğrudan Google AMP Önbelleğinden yayınlanabilir. Mümkün olduğunda Google, açılış sayfasının ön belleğe alınmış kopyasını yayınlayarak en hızlı yükleme deneyimini sunar. Önbellekten yayınlanamadığında (özellik uyumsuzluğu veya diğer teknik nedenlerden dolayı) AMP açılış sayfanız web sunucunuzdan yüklenir. Bu, önbellekten yayınlama kadar hızlı olmasa da ortalama AMP olmayan açılış sayfasından daha hızlıdır.
Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Fiyat
10,000.00
Puan0.0
İndirme5
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down