• Geliştirici Tekrom Teknoloji
 • Ücret 500.00 TL
 • Website www.google.com
 • Versiyon 1.0.0
Google Login
Bu uygulama, ziyaretçilerinizin sitenize Google hesapları ile hızlı bir şekilde üye olmalarını ve giriş yapmalarını sağlar.

Google LoginÖrnek Kurulum DokümanıGoogle Login uygulaması, ziyaretçilerinizin sitenize Google hesapları ile hızlı bir şekilde üye olmalarını ve giriş yapmalarını sağlar.

Google Developer Console Proje Oluşturulması

 1. https://developers.google.com/identity/sign-in/web/sign-in Bu sayfaya giderek, sayfada yer alan 'Configure a project' butonuna tıklayınız.

 2. Açılan pencerede '+ Create a new project' seçeneğini seçiniz.

 3. Hemen ardından projenize isim vererek 'NEXT' butonuna tıklayınız.

 4. Sonrasında ziyaretçilerinizin göreceği uygulama ismini yazınız ve 'NEXT' butonuna tıklayınız.

 5. Sonrasında 'Web browser' seçeneğini seçiniz ve site adresinizi yazarak 'CREATE' butonuna tıklayınız.

 6. Projeniz oluşturuldu. 'Client ID' ve 'Client Secret' değerlerini kaydediniz. Uygulama kurulumu sırasında bu bilgiler sizden istenecektir.

 7. Alan Adınızın Güvenilir Kaynaklara Eklenmesi

 8. https://console.developers.google.com/apis sayfasına giderek sol menüde bulunan 'Kimlik bilgileri' bağlantısına tıklayınız.

 9. Açılan sayfada 'Web client (Auto-created for Google Sign-in)' linkine tıklayınız.

 10. Alan adınızı 'Yetkilendirilmiş JavaScript kaynakları' ve 'Yetkilendirilmiş yönlendirme URI'ları' alanlarına ekleyerek 'Kaydet' butonuna tıklayınız.

 11. Uygulamanın Kurulması

 12. T-Soft E-ticaret sitenizin yönetim panelinde --> Bölümler --> Uygulama Marketi --> Tüm Uygulamalar sayfasını açınız ve Google Login uygulamasını seçerek satın alma işlemlerini tamamlayınız.

 13. Sonrasında 'Client ID' ve 'Client Secret' alanlarını daha önce kaydetmiş olduğunuz bilgilerle doldurarak 'Tamam' butonuna tıklayınız ve kurulumu tamamlayınız.

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar