• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
  • Website www.helorobo.com
  • Versiyon 1.0.0
Helorobo

HeloRobo tüm Sosyal Medya mesajlarınızı tek bir havuzdan yönetmenizi sağlayan bir iletişim platformudur. Buradan yalnızca müşterilerinizle mesajlaşmakla kalmaz aynı zamanda E-ticaret sitenizle birebir entegre şekilde satış yapma imkanı bulursunuz.

Mesajlaşma uygulamaları, metin ve grafik ara yüzleri harmanlamaktadır. Yüksek kaliteli bir müşteri deneyimi sağlamak için gerekirse basit görevleri otomatikleştirir ve konuşmaları bir temsilci ile cevaplamanızı sağlar.

Uzun vadeli başarı için ihtiyacınız olan konuşma araçlarıyla işletmenizi güçlendirin.Sosyal Medya Ticaret müşterilerin farkı yöntemlerle birbirleri ve firmalarla iletişime geçerek daha tatmin edici ve kendi içinde daha “doğru” satın alma kararlarını vermesi demektir. Ancak bu tanımdan daha önemlisi müşterilerin yaptıkları alışverişten keyif almaları ve bunu sosyal medya’nın kişisel doğası içinde yapmalarıdır.

HeloRobo Sosyal Medya Ticaret platformu size ve müşterilerinize bu deneyimi sunar HeloRobo tüm Sosyal Medya mesajlarınızı tek bir havuzdan yönetmenizi sağlayan bir iletişim platformudur. Buradan yalnızca müşterilerinizle mesajlaşmakla kalmaz aynı zamanda E-ticaret sitenizle birebir entegre şekilde satış yapma imkanı bulursunuz. Mesajlaşma uygulamaları, metin ve grafik ara yüzleri harmanlamaktadır. Yüksek kaliteli bir müşteri deneyimi sağlamak için gerekirse basit görevleri otomatikleştirir ve konuşmaları bir temsilci ile cevaplamanızı sağlar."

 

 

 

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar