• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
  • Website Tıklayınız
  • Versiyon 1.0.0
iyzico Korumalı Alışveriş
Korumalı Alışveriş Varsa, Endişelenecek Bir Şey Yok!

Korumalı Alışveriş logosunu gördüğünüz e-ticaret sitelerinde ödemeleriniz ve memnuniyetiniz iyzico güvencesinde.

Korumalı Alışveriş’ten Nasıl Faydalanabilirim?

Korumalı Alışveriş logosunu gördüğünüz e-ticaret sitelerinde ödemelerinizi, kargonuzun size teslim edilmesinin ardından 3 gün boyunca sizin için koruma altında tutuyoruz!

Beğendiğiniz Ürünü Satın Alın

Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan, değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında Korumalı Alışveriş ile Öde seçeneğini işaretlemeniz yeterli!

Satın Aldığınız Ürünü Teslim Alın

Satıcı, siparişinizi anında işleme alarak size kargo ile yollayacaktır. Teslim aldığınız ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Size anlatıldığı gibi değilse endişelenmeyin, telefonunuza gönderdiğimiz SMS ile alışverişinizin koruma altında olduğunu unutmayın.

Endişelenmenize Gerek Yok

Alışverişinizin güvenliği için ödemenizi, sizin için iyzico korumalı hesabınızda bekletiyoruz. Size gönderilen üründen memnun kalmazsanız 3 gün içerisinde bizimle iletişime geçin, paranızı hesabınıza iade edelim.

iyzico Korumalı AlışverişÖrnek Kurulum Dokümanıiyzico Korumalı Alışveriş’ini kullanan müşterilerimiz için yeni bir özellik geliştirdik.

Müşterilerinize, iyzico Korumalı Alışveriş’e dahil olduğunuzu sadece ödeme sayfasında değil, sitenizi ziyaret ettikleri an itibariyle iyzico korumalı alışveriş bilgi kutucuğunu göstererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bilgi Kutucuğu

Bilgi kutucuğu websitenize ekleyebileceğiniz bir kulakçıktır. Bilgi kutucuğunu websitenize eklediğinizde, müşterilerinize iyzico Korumalı Alışveriş’e dahil bir e-ticaret firması olduğunuzu sadece ödeme sayfasında değil, sitenizi ziyaret ettikleri an itibariyle göstererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

T-Soft Alt Yapılı Sitenize Eklenmesi

iyzico panelinizden aldığınız “Korumalı Alışveriş İşyeri Numarası”nı Tsoft “iyzico Korumalı Alışveriş” uygulamasına girmeniz yeterlidir. Bu Eklediğiniz kod, sitenizde bilgi kutucuğu olarak görünecektir. Aşağıdaki görselde ilgili alan hakkında bilgi bulabilirsiniz.

  1. iyzico panelinden “Korumalı Alışveriş İşyeri Numarası”nı almak

  2. T-Soft Uygulama Marketi: Bölümler --> Uygulama Marketi --> Tüm Uygulamalar

  3. Tsoft “iyzico Korumalı Alışveriş Uygulaması”

  4. “Korumalı Alışveriş İşyeri Numarası”nın girilmesi

  5. Tsoft uygulamasında “Token” kısmına iyzico “Korumalı Alışveriş İşyeri Numarası”nı girerek “Tamam” butonuna tıklayınız.

    Artık sitenize iyzico bilgi kutucuğu eklendi. Sitenizin anasayfasında iyzico bilgi kutucuğunu görebilirsiniz.

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar