Görseli Büyütmek için üzerine tıklayın
Jetizz Entegrasyonu
Bu uygulama, Jetizz ile entegre olmanızı sağlar.
5,000.00
Uygulama Hakkında

Jetizz Hakkında

Jetizz yarım asırdır Türkiye’deki taşımacılık sektörünün lokomotifi olan Aras Holding’in en genç üyesidir. Her dönem hizmetleriyle taşımacılık sektörüne yön veren Aras Holding Jetizz’le başta e-ticaret olmak üzere B2C hizmet taleplerine farklı bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Jetizz, Aras Holding çatısı altında sektördeki tecrübelerini ileri teknolojiyle birleştirerek her geçen gün farklılaşan müşteri beklentilerine inovatif çözümler sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlarken kullanılan araç gereçlerin doğaya daha az zarar veren özelliklere sahip olanlardan seçilmesi her zaman Jetizz’in ana ilkelerinden biri olacaktır.

Tüm Türkiye’de bulunan hizmetlerimiz;

Aynı Gün Teslimat

Ertesi Gün Teslimat

Dedike Araç Hizmeti

Saatli Teslimat

Jet Kargo Teslimatı

Uçak Kargo Teslimatı

İade Toplama Hizmeti

Jetizz entegrasyonu ile yapılan siparişlerde gönderilere ilişkin veriler online olarak Jetizz sistemine aktarılmaktadır.

Müşterileri verilen özel paneller üzerinden gönderi detayları, düzenlemeleri, teslimat performansları online takip edilebilmektedir.

Jetizz & T-Soft İşbirliği Avantajı

Online ticaret yapan firmaların en çok kullandığı kargo işlemlerine ek olarak hızlı teslimat hizmeti ile Jetizz sektörün lider firmalarından biri olma özelliğini koruyor.

Tsoft müşterileri için özel indirimli fiyat tarifesi ve entegrasyonu ile hizmet vermektedir.

İş ortaklığı çerçevesinde Tsoft altyapısı kullanan firmalar, siparişlerini Jetizz'in sunduğu avantajlı fiyatlarla tüketicilerine gönderebiliyorlar.

Nasıl Başvururum?

Siz de Tsoft altyapısını kullanıyor ve anlaşmalı fiyatlardan faydalanarak Jetizz ile çalışmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak talebinizi Jetizz'e hızlıca iletebilirsiniz. Başvurudan sonra Jetizz Müşteri Hizmetleri'nin size en hızlı şekilde geri dönüş yapacaktır.

https://jetizz.com/iletisim

 

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitewww.jetizz.com
Fiyat
5,000.00
Puan0.0
İndirme28
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down