• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
Kargo Takip Bloğu

Dikkat : Bu uygulama V4 Sürümlerde düzgün çalışır


Bu uygulama ile, müşterilerinizin sitenizden verdiği siparişin kargo durumunu sorgulamasını sağlar.Kargo takip no ve Kargo firmasını seçerek sonuc sayfasına yönlendirilir
1. Sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana tsoft sitenizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.


2. TSoft E-Ticaret sitenizin uygulama marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan pencerede ‘Yükle' butonuna tıklayınız.


3. Uygulama sayfasında Blok Konumu seçilmelidir. Blok Konumu site ön yüzünde Orta, Üst-Alt, Sağ-Sol kısımlarına yerleştirilecektir. Bu işlemi dikkate alıp seçiminizi yapmalısınız. Daha sonra “Yükle” butonuna tıklayıp işleminizi tanımlayabilirsiniz.


4. Uygulama Marketi sayfasından Kargo Takip Bloğu sayfanızın Blok Konumu ve Aktif Kargo Firmaları seçildikten sonra E-Ticaret Yönetim Panelinizden, Tasarım -> Blok Yönetimi sayfasına geliniz.
5.Tasarım -> Blok Yönetimi sayfasında sağ tarafta bulunan kullanılabilir bloklar alanına “Kargo Takip Bloğu” yazıp aratabilirsiniz. Çıkan sonuçlarda aşağıdaki 3 numaralı okla gösterilen bloğu 4 numaralı alana sürükleyiniz. 5 numaralı okla gösterilen butona tıklayıp seçiminizi kaydediniz.

6. Blok değişikliği yaptığınızda Ayarlar -> Ön Bellek sayfasından Ön Belleği Boşalt sayfasından ön belleği boşaltmanız gerekmektedir.

7. Kargo Takip Bloğu sayfasını tarayıcıdan gizli sekmeden açıp test edebilirsiniz.


 
Versiyon Açıklama Tarih
1.0.1 UPS Kargo Eklendi 15.06.2017 10:54:48
1.0.2 Jetizz Kargo Eklendi 17.03.2020 11:13:19
1.0.3 Sürat Kargo Bağlantısı Güncellendi 27.05.2020 11:48:48
...

Yorumlar (3)
  Destek Al


Mök ile takip

Merhaba, aras kargo ile anlaşmalı olduğumuz için kendi sitesinde eticaret takip alanından spor dünyası seçilip daha sonra kodumuz girildiğinde sonuç veriyor ancak modülde bu çalışmıyor yapılırsa güzel olacağını düşünüyorum örnek takip kodu E428377
- info@gurkanaltinkaya.com
Merhaba, Uygulama standart sorgular üzerinden calısmaktadır.

kargo takip

surat kargo ile anlaşma sağlarsanız çok güzel olacak.müşteriler kargoya bakmak için ayrı bir işlem yapmak zorunda ve aramak durumunda kalıyorlar.
- muhasebe@modernraf.com.tr

Yorumlar Hakkında

Bu gibi konular altına yazılan yorumların yorum tarihi de eklenirse çok iyi olur.
- info@carikcim.com
Merhaba, görüşlerinizi dikkate alıyoruz.Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz


Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar