• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
Facebook Kolay Reklam

Kolay ve Pratik Reklam Verme

Sadece birkaç tıklamayla Facebook ve Instagram üzerinden küçük reklamlar verin. Kullanımı son derece kolay veri yüklemeyle uğraşmadan, sitenizdeki ürün listenizi kullanarak, hızlı bir şekilde dinamik reklamlar oluşturabilirsiniz.

 

Güvenli

Reklam yayınlayabilmek için, Facebook veya Instagram sayfanızın olmasının yanı sıra bir de reklam hesabınızın olması gerekir. Kolay Reklamlar içinse bunlara gerek yoktur. Tsoft Panelinizin altından hızlıca reklam verebilirsiniz. Reklam hesabınız olmadığı için askıya alınma, engellenme vs gibi sorunlar da yalamazsınız.

 

Markanıza Değer Katın

Meta (Facebook)’un marka değeri sayesinde görünürlüğünüzü artırın ve marka imajınızı geliştirin. denenmiş ve başarısı görülmüş hazır reklam şablonlarımızla daha efektif reklamlar verin.

Markanızı daha iyi tanıtın, marka bilinirliğini artırın, doğru kitleyi hedefleyin, daha fazla hitap edin ve daha güçlü bir sosyal medya profili oluşturun.

İşinizi sosyal medya reklamları ile birleştirin, pazarlamanızı zenginleştirin

 

Yeni Müşteriler Bulun

Başarılı gördüğünüz görsellerinizi ve yeni pazarlama fikirlerinizi saniyeler içinde milyarlarca sosyal medya takipçileri ile paylaşarak daha önce erişmediğiniz müşterilere erişin.

Kişiselleştirilmiş reklamlar yayınlayın ve reklamlarınızın performanslarını sürekli takip edin.

 

Sürekli İletişim

Sizinle müşterileriniz arasında bağlantı kuralım. Daha iyi marka bilinirliği, müşteri adayları oluşturma ve kısa sürede iletişime geçme gibi avantajlarımızı kullanın. Markanız etrafıda daha iyi bir sosyal medya profili oluşturun.

Alıcıları anlayın, daha iyi bağlantılar geliştirin, somut ve paylaşılabilir içerikli reklamlarla daha iyi etkileşim kurun.

 

Uygun Fiyatlı

Herhangi bir lisans ücreti ödemezsiniz. Sadece Meta (Facebook)’un almakta olduğu reklam ücreti ile reklam verirsiniz. Ayrıca sürpriz hediyelerimiz ile maliyetlerinizin çok daha uygun olduğunu göreceksiniz.

 

Kampanya Dönemi ile sınırlı 

750 TL'lik 

Facebook ve Instagram reklamı hediye!

 

 

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar