Murathan Jet Kargo Entegrasyonu
Zamanın geçmesini bekleme MURATHAN JET ile hızlandır! 

Hızlı kargo hizmetlerinde teknolojik ve yenilikçi çözümler sunan şirketimiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı operasyonel süreçleriyle fark yaratmaktadır.

Türkiye’nin ilk e-ticaret kargo işlemlerini yaparak e-ticaret sektörüne yeni bir soluk kazandıran Murathan Jet’in, motorlu kuryeleri ve araçlarıyla zamandan tasarruf edeceksiniz. Böylece ürünleriniz hem güvenle hem de tam zamanında yerine ulaşmış olacak.

Son teknoloji alt yapımızla birlikte, sürdürebilir müşteri memnuniyeti için inovasyon çalışmaları yapıyor ve bu çalışmaları hayata geçirmek için çok çalışıyoruz. İyi ekip ve altyapı  başarılı çalışma getirir felsefesine inanarak kargo sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

Belirli lokasyonlarda yer alan kuryelerimiz ve araçlarımız sayesinde yetişmesi gereken kargolarınızı istediğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Size de sadece tek tıkla gönderinizin durumunu takip etmek kalıyor.  Seçilen süre seçenekleri ile birlikte zamanında kargonuz adrese teslim ediliyor.
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar