ReklamStore Entegrasyonu
Affiliate
Markalarının performans hedeflerine en düşük maliyetlerle en etkin biçimde ulaşması misyonuyla 2010’dan bu yana hizmet veren affiliate ağımız ile sadece yurtiçi değil global kaynaklara da ulaşabilirsiniz.

Display
Aylık 3 milyarın üzerinde gösterim sağlayan geniş yayıncı portföyü ile 400’den fazla markanın tercih ettiği hedeflemeli display reklam ağımızla en doğru kitleye ulaşabilirsiniz.

Video
Yüksek etkileşim ve erişim için tercih edebileceğiniz yaratıcı reklam modelimiz video reklamcılığı ile doğru zamanda ve biçimde hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Mobil
Yenilikçi mobil reklam çözümlerimiz ile reklam yatırım maliyetlerinizi göz ardı etmeden maksimum performans ve yüksek kaliteli dönüş elde edebilirsiniz.

Doğal (Native) Reklam
Son yılların popüler reklam modeli Native yani doğal reklamlar sayesinde kullanıcılarla daha etkili bir iletişim kurabilir, anlamlı kitlelerle etkileşime girebilir ve yüksek CTR oranları elde edebilirsiniz.


DSP
Gerçek zamanlı ve self – servis reklam platformumuz sayesinde pazarlama profesyonelleri ve ajanslar kendi reklam kampanyalarını kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve performanslarını takip edebilir.
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar