• Geliştirici TEKROM Teknoloji
  • Ücret Ücretsiz
  • Website www.segmentify.com
  • Versiyon 1.0.0
Segmentify Web Push
Online marka iletişiminde nokta atışı yapın: Tek seferde binlerce müşteriye ulaşın. Herkesle yalnızca onun ilgisini çekecek dili konuşun.

Push bildirimleri markaların müşterilerini tüm cihazlar ve tarayıcılar üzerinden hedeflemesini sağlayan basit ancak oldukça etkili mesajlardır. Online markalar, push bildirimleri ile stratejik yeniden hedefleme kampanyaları yaratarak online satışlarını artıracakları gibi müşteri ilişkilerini de güçlendirebilirler.

Push Bildirimleri Top 5 Pazarlama Kanalları Arasında

2018’in Top 5 Pazarlama Kanalı arasında yer alan araçlardan biri de Push Bildirimleri oldu. Yatırım karşılığında getirisi en yüksek kanal olan Push Bildirimleri kolay kurulumu ve sağladığı etkili iletişim sayesinde tüm e-ticaret markalarının favorileri arasında.

Segmentify’ın kişiselleştirilmiş ve segment push bildirimi senaryoları, stratejik ve doğru konumlandırma ile markaların online gelirlerini %4 civarlarında artırma potansiyeline sahip.


Segmentify Push Bildirimlerini Tercih Etmeniz için 5 Sebep

● Sepette Bırakılan Ürünler ve Kişiselleştirilmiş İndirim Duyuruları dahil olmak üzere 10’un üzerinde kullanıma hazır otomatik kampanya senaryosu
● Yalnızca kampanyalarınızı yaratmakla kalmayıp doğru yönlendirmeler ile her zamn daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak size özel bir Success Ekibi
● Kampanyalarınızdan maksimum verimi almanızı sağlayacak detaylı, gerçek zamanlı raporlar
● Gönderi zamanı, gönderi sıklığı ve kampanya zaman aşımı gibi akıllı geliştirmeler
● Kullanımı çok kolay bir panel


Daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.segmentify.com/solutions/personalized-push-notifications
Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar