• Geliştirici TEKROM Teknoloji
 • Ücret 500.00 TL
 • Website slack.com
 • Versiyon 1.0.0
Slack
Slack - Tsoft entegrasyonu, Slack'ın dahili özelliklerine ek olarak Sipariş, Yeni Üye, Destek Talebi, Versiyon Güncellemesi ve Ürün Yorumları olaylarını istediğiniz kullanıcıya veya sohbet odasına bildirim olarak almanızı sağlar.

Slack, bulut tabanlı bir ekip işbirliği uygulamasıdır.

Kullanıcılar kendi ekipleri içerisinde dilediği isimle ve miktarda sohbet odaları veya kanalları açabilir. Slack içerisindeki tüm içerikler, dosyalar, konuşmalar ve kişiler aranabilir. Çok sayıda üçüncü taraf hizmet ile entegre olur; Google Drive, Trello, Dropbox, Box, GitHub gibi entegrasyonları destekler.

Web ortamında kullanılabildiği gibi IOS ve Android tabanlı cihazlarda da kullanılabilir.

Slack - Tsoft EntegrasyonuÖrnek Kurulum DokümanıSlack - Tsoft entegrasyonu, Slack'ın dahili özelliklerine ek olarak Sipariş, Yeni Üye, Destek Talebi, Versiyon Güncellemesi ve Ürün Yorumları olaylarını istediğiniz kullanıcıya veya sohbet odasına bildirim olarak almanızı sağlar.

Slack Hesabının Oluşturulması

 1. Öncelikle bir Slack hesabınızın olması gerekmektedir. https://slack.com/ adresine giderek hesap oluşturabilirsiniz. Kayıt olmak için açılan sayfada "Create a new team" butonuna tıklayınız.

 2. Açılan sayfada şirket mail adresinizi yazarak 'Next' butonuna tıklayınız.

 3. Daha sonra girmiş olduğunuz mail adresine gelecek olan doğrulama kodunu ilgili alana yazınız.

 4. Sonra ki adımda isim, soyisim ve kullanıcı adınızı yazarak 'Continue to Password' butonuna tıklayınız.

 5. Daha sonra ilgili alana bir parola yazarak 'Continue to Team Info' butonuna tıklayınız.

 6. Sonrasında sizden şirketinize ait bazı bilgiler istenecek. Resimde işaretlemiş olduğum açıklamalara göre seçim yapınız ve 'Continue to Company Name' butonuna tıklayınız.

 7. Daha sonra açılacak sayfada Şirket isminizi girerek 'Continue to Team URL' butonuna tıklayınız.

 8. Daha sonra slack URL inizi oluşturacaksınız. Bu URL genelde sirketiniz.slack.com şeklindedir. URL alanını doldurduktan sonra 'Create Team' butonuna tıklayınız.

 9. Sizden şartları kabul etmenize dair bir onay istenecek. 'I Agree' butonuna tıklayarak kabul ediniz.

 10. Şirketinizde çalışan 3 kişi davet etmeniz istenecek. Bu adımı 'Skip For Now' butonuna tıklayarak geçiniz.

 11. Hesap oluşturma işlemi tamamlanmıştır. Sayfada bulunan 'Explore Slack' butonuna tıklayarak slackbot ile iletişime başlayabilirsiniz.

 12. https://deneme-tsoft.slack.com/apps/A0F7XDUAZ-incoming-webhooks bu sayfaya giderek sayfada bulunan 'Add Configuration' butonuna tıklayınız.

 13. Açılan sayfada 'Choose a channel' alanında bildirim göndermek istediğiniz kişi veya sohbet grubunu seçiniz. Daha sonra 'Add Incoming WebHooks integration' butonuna tıklayınız.

 14. Webhook URL alanında paylaşılan URL i not ediniz. Bu URL i TSoft Entegtasyonu sırasında kullanacağız.

 15. Slack - TSoft Entegrasyonu'nun Sağlanması

 16. https://tsoftapps.com/slack sayfasında giderek, sayfada bulunan 'Hemen Yükle' butonuna tıklayınız ve açılan pencerede ilgili alana site adresinizi yazarak 'Tamam' butonuna tıklayınız.

 17. Daha sonra TSoft sitenizin Uygulama Marketi sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada Slack uygulamasını bularak üzerine tıklayınız ve açılan pencereden 'Satın Al' butonuna tıklayınız.

 18. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın yapacağı işlemlere dair bir onay istenecek. 'Tamam' butonuna tıklayınız.

 19. Açılacak olan pencerede, URL alanına Webhook URL bilgisini giriniz. Grup / Kullanıcı alanlarına bildirim göndereceğiniz Kullanıcı veya Grup ismini yazınız. Kullanıcı ise başına @ işareti, grup ise başına # işareti koyunuz ve 'Tamam' butonuna tıklayınız.

 20. 'Kurulum başarıyla tamamlandı' metnini gördüğünüzde kurulum işlemi tamamlanmış demektedir. Artık olaylarınız Slack'a bildirim olarak düşecektir.

Yeni Üye ve Sipariş Örnek Bildirim Ekran Görüntüsü

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar