Speedy Kargo Entegrasyonu

Speedy Kargo gönderici firmaların, günlük teslimatlarının aynı gün ve ertesi gün içerisinde güvenle taşınmasını sağlayan bir yapıdır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir yapı olması dışında, oluşabilecek tüm riskleri ortadan kaldırmakla yükümlüdür. Başarılarını sürdürmek hedeflerine ulaşmak için, işini iyi bilen ve geliştirilebilir çalışma arkadaşları ile hareket eder. Bu nedenle çalışanların mesleki yeterliliklerini ve gelişmelerini teşvik ederek, onlara daha iyi koşullar sunarak destekler. Sorumluluğunu inisiyatif sahibi tavrını ve güvenirliliğini koruyarak. İş süreçlerinin performansı ile müşteri memnuniyetini sağlar. Firmalar ve son kullanıcı arasında ‘’ Biraz Erken Geldik’’ sloganı ile köprü olur.

Speedy 29.09.2019 tarihinde hayata geçmiş 07.04.2021 yılında A.Ş olarak Speedy LTD. şirketinin devamı olarak Holding yapısına yükselmiştir. Daha öncesinde aynı gün ve ertesi gün kargo hizmeti veren firmamız, Lojistik ve Kargo olarak daha da güçlenmiştir. Hem B2B hem de B2C alanında İstanbul ve Bursa’da aktif olarak hizmetine devam etmektedir.

 Hizmet İlleri 

Şu an İstanbul ve Bursa da hizmet vermekteyiz. Ocak ayı itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya, Kocaeli, Yalova , Eskişehir ve Malatya illerimiz aktif olacaktır. 

Hizmet Kapsamı 

Aynı Gün ve Ertesi gün teslimat haricinde, B2C dağıtımları da yapmaktayız. 

Versiyon Açıklama Tarih
...

Yorumlar   Destek Al


Henüz yorum yapılmamış

Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar