Görseli Büyütmek için üzerine tıklayın
Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu
E-ticaret sitenizdeki tüm ürünler Trendyol'da listelenip, güncellenebilir. Trendyol'dan gelen tüm siparişler sisteme işlenir.
discountUygulama içi satın alma teklifi sunuyor
Uygulama Hakkında
Trendyol sitesi resim boyutu olarak en: 1200 PX boy: 1800 PX ve 96 DPI kalitesinde resim istemektedir. Entegrasyon hizmetimizde sitede yer alan resimler aktarılmaktadır. Sitede yer alan resimler bu ebat ile aynı değil ise entegrasyon ile gönderilen resimler Trendyol tarafından kabul edilmeyecektir. İsteyen müşterilerimiz 3. parti şirketler üzerinden toplu olarak bu gönderimi sağlayabilirler veya manuel olarak bu resimleri Trendyol’a yüklemeleri gerekmektedir. witcdn.com üzerinden ücret mukabilinde bu hizmet alınabilmektedir. Sitede yer alan resimler Trendyol sitesinin istediği boyuttan küçükse, veya dikdörtgen değil de kare ise, belirtilen ebatlarda resmin etrafı beyaz ile doldurularak oluşturulması istenmektedir.

E-ticaret sitenizdeki tüm ürünler Trendyol'da listelenip, güncellenebilir. Trendyol'dan gelen tüm siparişler sisteme işlenir.

* Trendyol'dan gelen siparişin e-ticaret sitenize aktarılması * Trendyol'da sipariş edilen ürünün stok bilgisinin sisteminize yansıması * Trendyol'daki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini toplu olarak e-ticaret sitenizdeki stok ve fiyat bilgileri ile senkronize edebilme * Sınırsız olarak Trendyol'da ürün yayınlanabilmesi * Trendyol'a göndereceğiniz ürünlere toplu olarak ürün durumu, kargoya verilme süresi, alt başlık gibi özellikleri Connect'ten ekleyebilme * Trendyol'da siparişinde görünecek kargo ücretinin Connect üzerinden belirlenebilmesi * Trendyol'daki kargo firmaları ile e-ticaret sitenizdeki kargo firmalarını eşleyebilme * Connect üzerinden teslimat şablonu oluşturabilme ve düzenleyebilme
Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
FiyatdiscountUygulama içi satın alma teklifi sunuyor
Puan0.0
İndirme187
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar